ZOTYE - УСПІШНИЙ ДЕБЮТАНТ ІЗ ПІДНЕБЕСНОЇ

За результатами загальнонаціонального рейтингу популярності «Автомобіль року в Україні 2016» Zotye став брендом року в Україні в номінації «Дебют року» . Диплом було вручено компанії «Богдан - Автотрейд» 22 лютого 2016 року під час офіційної церемонії нагородження переможців 15 - го всеукраїнського рейтингу «Автомобіль року в Україні 2016» у різних номінаціях.

https://autoroku.autocentre.ua/news/peremozhtsi-aktsiyi-avtomobil-roku-v...

На українському ринку бренд Zotye заявив про себе 19 листопада 2015 року. Просуванням в Україні автомобілів цього китайського бренду зайнялася компанія «Богдан - Автотрейд», дочірня компанія корпорації «Богдан». Трохи раніше, в липні 2015 року китайський автовиробник Zotye Auto і компанія «Богдан - Автотрейд» підписали дистриб'юторську угоду на реалізацію і обслуговування автомобілів Zotye в Україні. На ринок України Zotye вийшов з трьома моделями: хетчбеком А - класу Zotye Z100, седаном С - класу Zotye Z300 і кросовером Zotye Т600.

Китайські автомобілі Zotye в Україні не були відомі, хоча вони регулярно представляють свої новинки на Пекінському і Шанхайському автосалонах. Zotye Auto - це досить молода компанія, якій виповнилося всього 10 років. Проте, на 5 виробничих майданчиках в Китаї знаходяться власні складальні виробництва, штампування, виробництво трансмісій, двигунів, а також науково - дослідні центри в Китаї, Кореї та Італії. Загальна виробнича потужність заводів Zotye - 500 тис. В рік. За китайським масштабам це не багато, але в Zotye пишаються, що входять в 5-ку кращих приватних автовиробників Китаю, тобто тих компаній, які не мають СП з світовими брендами.

Що стосується перспектив розвитку і зміцнення позицій на українському ринку, торгово - сервісна мережа «Богдан - Автотрейд» в даний час складається з 22 дилерських центрів в більшості регіонів України.

З 2016 року лінійку Zotye в Україні поповнить компактний кросовер B-SUV Zotye T500 на ринку Китаю відомий як Zotye Damai X5. Дана модель вийшла в світ у другій половині 2015 року і зараз різко набирає ваги в продажах. За результатами січня 2016 р дана модель увійшла в 20-ку бестселерів китайського ринку з показником 12 266 проданих авто.

Крім цього, поповнюються комплектації перших трьох моделей. У січні місяці 2016 року прибула партія кросоверів Zotye T600 з двигуном 2.0 турбо і можливістю вибору між 6-ти ступінчастою автоматичною трансмісією (DCT) з двома дисками зчеплення.