Про HAVAL/GREAT WALL

Виробник автомобілів HAVAL та Great Wall – Great Wall Motor Company Limited. На сьогоднішній день із щомісячними глобальними продажами понад 80 000 нових транспортних засобів компанія GWM являється всесвітньо відомим автомобільним підприємством та компанією №1 в Китаї з виробництва позашляховиків та пікапів. В міжнародному масштабі GWM є одним з перших китайських автопідприємств, які стали глобальними. GWM розпочала експортувати автомобілі в 1998 році, включаючи пікапи та позашляховики.

На даний момент автомобілі GWM продаються в більш ніж 60 країнах світу, в тому числі в Австралії, Чилі, Південній Африці та Саудівській Аравії. Створюючи спеціалізовані бренди, GWM представляє чотири автомобільні марки: HAVAL, WEY, ORA та GWM Pickup. В той час коли спеціалізація HAVAL – це позашляховики, бренд Great Wall Pickup пропонує широкий модельний ряд пікапів. Під брендом Wey в Піднебесній пропонуються преміальні кросовери, а Ora – це новий бренд компанії, присвячений виключно електромобілям.

Відкриття першого офіційного дилерського центру HAVAL відбулося в Харкові 1 червня 2018 року. На сьогоднішній день, дилерська мережа HAVAL налічує 22 офіційнi автоцентри, які надають комплексні послуги з продажу та сервісного обслуговування автомобілів HAVAL.

МОДЕЛЬНИЙ РЯД

20 міст в Україні
22 дилерських центри
6 моделей
Повернутись на головну