Міжнародне співробітництво

Міжнародна кооперація у створенні сучасного транспорту є об’єктивною реальністю сьогодення. «Богдан» бере активну участь у створенні зразків техніки європейських брендів на етапах виготовлення корпусів електробусів, комунальної та спеціальної техніки.

Продукція «Богдан» добре зарекомендувала себе за кордоном, на підтвердження тому – контракти із французькою компанією Bluebus щодо виробництва кузовів для електричних автобусів. Крім того, електробуси «Богдан А70100» успішно експлуатуються у містах Польщі та Чехії.

Також «Богдан» набув досвіду участі у тендерах європейських міст на постачання електротранспорту. Українському виробнику вперше вдалося вийти на ринок Чехії з новими тролейбусами. Корпорація «Богдан» у консорціумі з чеською компанією Tram For Envi поставить нові тролейбуси з автономним ходом для транспортної компанії м.Їглава (Чехія).

ТОВ «БАС МОТОР» активно розвиває співпрацю з компанією, що входить до корпорації ZTE – світового лідера у галузі телекомунікацій 5G та розвитку електромобільності. Перший етап співпраці передбачає поставку демо-автобуса для тестів в Україні. Новий електричний автобус відповідає всім екологічним та технічним нормам та має європейський сертифікат. Також розглядається можливість виготовлення електробусів з SKD/CKD комплектів на потужностях ТОВ «БАС МОТОР».

ЗАДУМАНО.ВТІЛЕНО.ПРАЦЮЄ.
Повернутись на головну