Про Hyundai

Хюндай Мотор Україна – офіційний дистриб’ютор автомобілів бренду Hyundai в Україні з 1999 року. Компанія створена з метою надання повного комплексу послуг з продажу та сервісного обслуговування автомобілів на рівні кращих світових стандартів. Дилерська мережа Хюндай Мотор Україна нараховує 36 представництв по всій території країни та підтримує унікальні гарантійні умови: 5 років/100 000 км пробігу або 4 роки/без обмеження пробігу.

Автомобілі Hyundai зарекомендували себе як сучасні, надійні і невибагливі в експлуатації. Інноваційність, технологічність, надійність, оптимальне співвідношення ціни і якості, а також високий рівень гарантійного обслуговування, роблять продукцію Hyundai однією з найпопулярніших як в Україні, так і на провідних світових ринках. Наша основна мета – здійснювати мрії людства, створюючи нове майбутнє завдяки геніальному мисленню і постійному самовдосконаленню.

Hyundai Motor Group створила нове бачення “Прогрес заради людства”, щоб виконати свою роль і відповідальність як надійної глобальної компанії. Hyundai Motor Company визначає своє бачення довічного партнера у світі автомобілів та за його межами, щоб наблизитись до своїх клієнтів та стати їхнім улюбленим брендом. Автомобіль вже не просто транспортний засіб, який об’єднує людей; він перетворився на життєвий простір, що займає центральну роль у житті людей. Таким чином, Hyundai Motor Company прагне стати надійним та стабільним партнером у повсякденному житті клієнтів. У цей час ми розробляємо екологічні та орієнтовані на людство технології майбутнього та створюємо оптимізовані глобальні системи управління, щоб забезпечити кращий досвід для своїх клієнтів.

Впровадження нового бачення у світ автомобілів

Ми хочемо розширити концепцію автомобіля від простих транспортних засобів, які існують в даний час, до нового простору, що з’єднує людей з їхніми сім’ями, роботою та суспільством. Перетворивши автомобіль на частину життєвого простору, у якому люди можуть існувати у будь-який час, ми прагнемо надати нового змісту традиційному автомобілю.

Інноваційні рішення мобільності

Ми забезпечимо для наших клієнтів сприятливі умови, підвищивши конкурентоспроможність на світовому ринку. З початку розробки продукту до сервісного обслуговування, ми гарантуємо, що кожен процес, пов’язаний з автомобілем, відповідає максимальній якості обслуговування наших клієнтів.

Орієнтовані на людину, екологічні технології та послуги

Наш автомобільний бізнес привнесе у життя стабільність і зручність, завдячуючи інноваційним технологіям. Крім того, ми будемо продовжувати реалізовувати відповідальне управління шляхом безперервної розробки нових технологій, спрямованих на підвищення енергоефективності. Ми також розширимо нашу сферу діяльності від виготовлення автомобілів до всього, що пов’язане з автомобільним транспортом, включаючи сировину, автозапчастини, фінансування, уживані автомобілі та переробку. Ми також будемо використовувати найсучасніші IT-технології для максимального зв’язку з нашими клієнтами.

МОДЕЛЬНИЙ РЯД

24 міста в Україні
36 дилерських центрів
16 моделей
Повернутись на головну