Про “Богдан”

“БОГДАН”

Це потенціал групи компаній, які представляють на внутрішньому та зовнішньому ринках власні виробничі потужності, торговельні об’єднання та компетенції компаній-партнерів. Корпорація «Богдан» заснована в лютому 2005 року в результаті поєднання зусиль кількох автомобільних компаній, згодом до неї приєдналися і компанії-партнери. Така консолідація дозволила здійснити масштабні інвестиційні проекти та сформувати на теренах держави сучасні центри з машинобудування.

ЛОКОМОТИВ
ІННОВАЦІЙНОГО
РОЗВИТКУ

Корпорація першою в Україні створила нові виробничі потужності і ввела у дію кілька автоскладальних виробництв різного напрямку. Протягом років ми довели свої компетенції з виготовлення легкового, вантажного, спеціального, військового, пасажирського транспорту тощо. На черзі – перехід до електротяги у всіх сегментах автомобілебудування. До цього готові і виробничі потужності, і висококваліфікований персонал. «Богдан» не живе минулими здобутками, ми створюємо майбутнє вже сьогодні!

НАША МЕТА

Довіра та лояльність до нашого бренду, ототожнення з високим рівнем якості та максимальною доступністю всіх супутніх послуг, інтеграція виробництва та науково-технічного потенціалу корпорації в економіку держави та вихід на світові ринки.

НАША МІСІЯ

Розвиток сучасного автомобільного виробництва та створення високотехнологічних продуктів під брендом «Богдан», користуючись якими наші Клієнти зможуть досягти нової якості життя, динамічності, успіху та процвітання.

ПОТЕНЦІАЛ
ВИРОБНИЦТВА
6000 сучасних автобусів та
тролейбусів у всіх класах
120 000 легкових автомобілів
15 000+ вантажівок та одиниць
спеціалізованої техніки.

Автомобілебудівні підприємства, що входять до складу корпорації, є системними для економіки регіонів в яких вони розташовані, а також для держави в цілому. Завдяки потужним виробничим можливостям, «Богдан» є учасником національної програми із оновлення міських парків громадського транспорту сучасною технікою у поєднанні з комплексними рішеннями для транспортної інфраструктури.

Сьогодні на заводах корпорації «Богдан» виготовляються автобуси, тролейбуси, вантажівки та спеціалізована техніка. Торговельні компанії, що входять до складу корпорації або є її партнерами, представляють відомі світові автомобільні бренди Hyundai, HAVAL, GreatWall, JAC, Subaru тощо.

Досягнення в автомобільній промисловості також дозволили «Богдану» розширити діяльність на випуск сучасних малошумних ліфтів, які вже працюють у найсучасніших архітектурних комплексах.

Важливим вектором руху корпорації є розширення співпраці з європейськими компаніями, що підтверджується міжнародними контрактами.

ЗАДУМАНО.ВТІЛЕНО.ПРАЦЮЄ.
Повернутись на головну