МЕДИКИ НА БОГДАН 2251 ВРЯТУВАЛИ ПОРАНЕНИХ ПІД ПОПАСНОЮ

Підрозділам експериментального взводу медичної евакуації одного з військово-мобільних госпіталів вперше довелося виконувати бойове завдання після обстрілу наших підрозділів неподалік міста Попасна, що на Луганщині – повідомляє Генеральний штаб ЗС України. Цього разу своє бойове хрещення отримав новостворений медичний спецназ. Дії військовослужбовців показали, що хлопці готові до виконання завдань за призначенням.

Спільно з начальником медичної служби механізованої бригади, яка тримає оборону даного району, евакуаційний взвод зробив все, щоб якомога оперативніше евакуювати постраждалих до лікувального закладу, надавши їм усю необхідну на даному етапі допомогу. Зі слів хірурга, який здійснював оперативне втручання, допомога була надана вчасно та якісно. Новостворений підрозділ відпрацював на вищому рівні, врятувавши життя поранених захисників, які отримали поранення.

Нагадаємо, що на виконання затвердженої Міністром оборони України Програми розвитку медичної служби Збройних Сил України до 2020 року, на базі 65-го військового мобільного госпіталю створено експериментальний підрозділ з медичної евакуації, який відповідає стандартам НАТО. З 53 виділених за штатом військовослужбовців створені 18 екіпажів на автомобілях «Богдан 2251» у складі старшого бойового медика, бойового медика і водія-санітара. Екіпажі постійно знаходяться на передовій в районі проведення операції Об’єднаних сил і забезпечують евакуацію за територіальним принципом із зони своєї відповідальності.