НОВИЙ HAVAL H6 – ОФІЦІЙНО В УКРАЇНІ. ФОТО

В рамках відкриття нового офіційного дилерського центру HAVAL, в Одесі презентовано флагманську модель – HAVAL H6. Україна – перша країна в Європі і третя в Світі, де стартували продажі нового покоління кросовера.

Попереднє покоління моделі Н6 2 роки поспіль посідає перше місце за продажами в Китаї серед кросоверів, і входить в ТОП-10 кросоверів у Світі. Чергове покоління HAVAL H6 побудовано на новій платформі, комплектується знов-таки новими двигунами і КПП, має абсолютно унікальний дизайн екстер’єру та інтер’єру, а також має обладнання, яке не було доступно на попередньому поколінні моделі і на автомобілях бренду HAVAL в цілому. Дизайн нового HAVAL H6 розробив П’єр Леклерк, який довгий час створював дизайн сучасних автомобілів BMW, а також Kia та Citroen . Сьогодні в Україні поставляються кросовери з двома типами бензинових турбо двигунів об’ємом 1,5 і 2,0 літра, обидва з 7-ступінчастою автоматичною КПП з дводисковим мокрим зчепленням. Обидва двигуни також оновлені і тепер 1,5 літровий мотор видає 165 к.с., а 2-літровий – цілих 190 к.с. Поки в Україні доступний тільки передньопривідний варіант трансмісії.

У список устаткування найдоступнішої комплектації автомобілів входить повний набір систем активної і пасивної безпеки, електро пакет, системи допомоги водієві, система безключового доступу зі штатною сигналізацією, можливість вибрати один з 3-х режимів їзди, мультимедійна система з сенсорним екраном і камерою заднього виду, кондиціонер, електронний автоматичний «ручник» і багато чого ще. Топові комплектації дивують електронною панеллю приладів, можливістю вибору зусилля керма, оздобленням салону з автомобільної шкіри високої якості з електронними регулюваннями сидінь і пам’яттю, 11-ма динаміками аудіо системи. Але найважливішими опціями, які виділяють HAVAL H6 серед конкурентів, є автоматична парковка, стеження за смугою руху і датчики «сліпих зон». Ціни на HAVAL Н6 починаються від 581 400 гривень за комплектацію Fashionable, а на топову Supreme c 2-літровим двигуном – 681 150 гривень. «Ми робимо великий акцент саме на цю модель, оскільки вона знаходиться в найпопулярнішому сегменті і вигідно відрізняється від конкурентів. HAVAL Н6 має високий рівень оснащеності і безпеки. Ще жодна модель автомобіля не піддавалася таким суворим випробуванням і краш-тестам як Н6! І ми цілком впевнені у високій якості пропонованих нами авто»- зазначив Борис Ткаленко, директор ТОВ «Богдан Індустрія», офіційного імпортера HAVAL в Україні.