О. ГЛАДКОВСЬКИЙ ПЕРЕДАВ ПАРТІЮ АВТОМОБІЛІВ ДЛЯ ЗАХИСТУ ДЕРЖАВИ

Президент Корпорація “Богдан” Олег Гладковський разом із компаніями-партнерами з моменту початку бойових дій кожен день передають захисникам нашої держави десятки одиниць автомобільної техніки, про що повідомляється прес-службою корпорації. Обсяг переданого майна вже склав понад  100 млн гривень.

Зокрема, територіальним центрам комплектування та соціальної підтримки, військовим частинам, силам територіальної оборони було передано броньовані та вантажні автомобілі, автомобілі підвищеної прохідності, пікапи та кросовери, спеціальну техніку. Окрім цього підприємства корпорації мають намір забезпечити необхідне сервісне обслуговування переданих одиниць.

Варто зазначити, що вказані транспортні засоби призначені не лише для військовослужбовців,  але і перевезення цивільного населення, зокрема його евакуації, а також для забезпечення життєдіяльності міст.

Зокрема бійці  206 батальйону територіальної оборони міста Києва уже отримали пікапи та автомобілі підвищенної прохідності та активно їх використовують.