ЩЕ БІЛЬШЕ КИЯН ТА ГОСТЕЙ СТОЛИЦІ ЗМОЖУТЬ ВІДЧУТИ ПЕРЕВАГИ ТА КОМФОРТ НОВИХ ТРОЛЕЙБУСІВ «БОГДАН»

В рамках виконання контракту «Богдан Моторс» передав КП «Київпастрас» черговий 19-метровий тролейбус «Богдан Т90117», який вже сьогодні розпочне курсування вулицями столиці. Таким чином тролейбус став тринадцятим із першої партії замовлених 55 тролейбусів, договір на які було підписано за результатами аукціону, що відбувся в січні 2019 року
 
 
За словами генерального директора КП «Київпастранс» Дмитра Левченка, з недавнього часу всі київські тролейбуси, в тому числі «Богдан», матимуть оновлені інформаційні матеріали, вказівники і навігацію. Для кращого комфорту пасажирів, використали найкращі приклади сучасного інформування пасажирів наземного громадського транспорту та обрали оптимальні варіанти за лаконічністю, стилем і форматом подачі.
 
Тролейбус “Богдан Т90117” для м.Київ – це сучасний та якісний транспорт, в якому створені всі умови для комфортного проїзду пасажирів та водія. Згідно умов тендеру, всі замовлені тролейбуси будуть обладнані одним кондиціонером кабіни водія та двома кондиціонерами салону. До того ж, головною відмінністю цього тролейбусу є асинхронні тягові двигуни українського виробництва ДП завод «Електроважмаш» з м.Харків. Згідно вимог Замовника, всі тролейбуси будуть обладнані системою відеоспостереження і матимуть автономний хід до 1 км. Загальна пасажиромісткість тролейбусу складає 170 чол., з них 50 місць для сидіння.
 
Контракт з КП «Київпастранс» у повному обсязі ДП «Автоскладальний завод № 1» АТ «АК «Богдан Моторс» має намір виконати до кінця 2019 року.