У КИЄВІ ВІДБУЛАСЬ УКРАЇНСЬКА ПРЕМ’ЄРА GREAT WALL WINGLE 7

На виставці Agro Auto Show 2019, що проходить зараз у столиці, дебютував новий пікап Great Wall Wingle 7. Уособлюючи нове покоління пікапів Great Wall, Wingle 7 відрізняється відмінним почуттям стилю. Завдяки вбудованим кристально-lдіамантовим світлодіодним індукційним фарам, хромованій шестикутній решітці радіатора, бамперу в формі левової пащі, підтягнутим колісним аркам, Wingle 7 нагадує хороброго лева, який віддзеркалює велич пікапа.

«Такого пікапа ще не було. Окрім стильного дизайну, Wingle 7 поєднує в собі надійність, яка базується на 22-річному досвіді виробництва пікапів GWM, а також силу автомобільних інновацій. З точки зору технологій і безпеки Great Wall Wingle 7 – грандіозна модель, яка володіє безліччю сучасних комфортних опцій, а також інтелектуальними системами безпеки – розповідає Борис Ткаленко, директор компанії «Богдан-Індустрія». Wingle 7 – це вибір сучасного фермера, який використовує інноваційні агротехнології у веденні сільського господарства». Напрямок Great Wall Pickup є еталоном безпеки у індустрії пікапів і Wingle 7, як вдосконалений продукт, оснащений посиленою системою безпеки. Завдяки безлічі втілених технологій, таких як камера заднього огляду, датчик заднього ходу, TPMS, Bosch ESP 9-го покоління, BA (гальмівний асистент), 6 подушок безпеки і високоміцний кузов, Wingle 7 готовий забезпечити надійний захист в найбільш непередбачених ситуаціях.

Wingle 7 має високу маневреність завдяки застосуванню пружинно-незалежної підвіски. З огляду на несучу здатність, оптимальна структура форми 3 + 2 з сталевої плити і пружини використовується для зменшення вібрації та підвищення комфорту всього автомобіля. Тест на зносостійкість і витривалість для сталевої плити ресори було проведено 200 000 разів, що перевищує в 2,5 рази тест на витривалість у китайському стандарті. Тому життєвий цикл Wingle 7 надзвичайно високий.

Нагадаємо, що навесні цього року група українських журналістів та представників дистриб’юторских компаній відвідала одне з підприємств компанії Great Wall Motors у місті Баодінь де виготовляються автомобілі брендів HAVAL і WEY. Завод має повний цикл виробництва і являє собою величезний технопарк до якого, до речі, входить і центр з розробки автомобіля на водневому двигуні.