НАЙСИЛЬНІШІ ЧОЛОВІКИ ЗМАГАЛИСЯ У БУКСИРУВАННІ КРОСОВЕРА JAC. ФОТО

У минулі вихідні на головній вулиці столиці Хрещатику у рамках святкування Дня сім’ї та Дня захисту дітей компанія «Богдан-Автотрейд» – офіційний дистриб’ютор автомобілів JAC в Україні, подарувала киянам та гостям міста видовищне шоу-змагання. За участі ГО «Міжнародний Центр Батьківства» усім охочім було запропоновано поборотися за звання «Супертато». Головним етапом змагань конкурсу для «Супертатусів» було буксирування автомобіля JAC на 30-метрову дистанцію.

Щогодини організатори визначали найкращий час, який показували учасники. А фіналом дня стало нагородження переможця змагань. Запекла боротьба точилася буквально за кожен метр дистанції та долі секунди у підсумковому результаті. Усі без винятку чоловіки виявили непересічні богатирські таланти, адже тягнути їм доводилося не лише сам автомобіль, а й водія, який перебував у авто з міркувань правил безпеки. «Богдан-Автотрейд активно підтримує сімейні заходи, адже саме сімейні цінності створюють основу для щасливого та стабільного майбутнього. – коментує Олександр Луценко, генеральний директор компанії «Богдан-Автотрейд». Перетягувати автомобіль JAC на канаті – це завдання не під силу кожному, але завдяки згуртованості, сімейній атмосфері та підтримці улюблених діточок, татусі успішно з цим впоралися».

Автомобільними учасниками заходу виступили стильні кросовери JAC S2, JAC S3, а також сучасний електромобіль JAC iEV7S. Взяти участь в конкурсі могли абсолютно усі бажаючі. Діти та дорослі змогли не лише познайомитися ближче з новинками модельного ряду JAC, а й отримати спеціальні призи від компанії JAC! Нагадаємо, що наприкінці травня у Києві відбулась четверта міжнародна виставка електротранспорту та гібридів Plug-In Ukraine 2019, в рамках якої були представлені популярні моделі електромобілів, електровелосипеди, а також зарядні пристрої та інша допоміжна периферія для електротранспорту. У виставці взяла участь компанія «Богдан-Автотрейд» – офіційний дистриб’ютор автомобілів JAC в Україні, яка представила на стенді свій новий продукт – електрокросовер JAC iEV7S.